GÜRTEKS KARİYER > EĞİTİM
 
  • Uzun vadeli hedefleri olan şirketimizde yapılan en büyük yatırımlardan biri de çalışanlarımıza yaptığımız yatırımdır. İnsana yatırım sürekli ve yenilikçi eğitimle gerçekleşir. Bu nedenle biz, asla sonlanmaz bir süreç olan ve başarının vazgeçilmez unsuru olan eğitime verdiğimiz önemle çalışanlarımızın önünü açarak, onlara yol gösteren, hedeflerine kolaylıkla ulaşmalarını sağlayan, değişen ve gelişen dünyaya uyumlarını gerçekleştiren eğitim ve rehberlik hizmetlerini öncelikli görevimiz olarak benimsedik.
  • Artık iş dünyasında başarı çıtası oldukça yükselmiştir. Tesadüfi başarılar yerini, yeteneklerin ve bilgi-becerilerin doğru kullanımı ile planlı ve sebatlı organizasyonlara bırakmıştır. İş hayatında çağı yakalamak, hatta ilerisine geçmek, değişimlerin ve yeni oluşumların farkına varmakla olur. Farkındalık yetisini kazanmaya ise insan önce kendisinden başlamalıdır. O nedenle biz, çalışanlarımıza meslekî eğitimin yanı sıra kişisel gelişimleri de hedefleyen eğitim hizmetleri sunuyoruz. Böylelikle, çalışanlarımız yetenekleri doğrultusunda hedeflerini belirleyerek, doğru planlamalar ve stratejilerle kurumsal zincirin aktif bir halkası haline gelebiliyorlar.
  • Şirketimizde eğitim hizmetleri uzman kişi ve kurumlar tarafından verilmektedir. İhtiyaca yönelik belirlenen eğitimler, planlanıp uygulandıktan sonra belli bir ölçme-değerlendirmeye tabii tutulur. Böylece eğitimler sonrası kazanılan bilgi-beceriler ve neticeleri hem performans artışı gibi soyut, hem de döküman, anket, test gibi somut verilerle gözlemlenebilir.
 

2. Organize Sanayi Bölgesi Vali Muammer Güler Bulvarı
Batı 2. Cadde No.10 Başpınar 27120 /GAZİANTEP / TURKEY
Telefon: +90(342) 337 38 28
Fax: +90(342) 337 14 60